جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 50193
  تاریخ انتشار : 30 فروردین 1393 0:0
  تعداد بازدید : 546

  برگزاری همایش تبیین برنامه های عملیاتی معاونت فرهنگی قوه قضائیه

  همایش سراسری معاونان و مسئولان فرهنگی قوه قضائیه تحت عنوان «بررسی و تبیین برنامه های عملیاتی معاونت فرهنگی قوه قضائیه» در سال 93 به همت معاونت فرهنگی این قوه در عسلویه - قلب اقتصادی ایران اسلامی - برگزار شد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این همایش که 27 تا 29 فروردین به میزبانی استان بوشهر و شهرستان عسلویه برگزار شد، معاونان، مدیران و مسئولان فرهنگی معاونت فرهنگی قوه قضائیه و معاونت های فرهنگی دادگستری های استان های سراسر کشور حضور داشتند.

  حجت الاسلام و المسلمین صادقی معاون فرهنگی قوه قضائیه در سخنان خود علت برگزاری همایش مدیران فرهنگی در قلب اقتصادی کشور را نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقم معظم رهبری عنوان کرد و افزود: در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص پیوند دو مقوله فرهنگ و اقتصاد، تصمیم گرفتیم تا این همایش فرهنگی را در قلب اقتصادی کشور برگزار کنیم.

  صادقی از اعضای کارگروه های تخصصی خواست تا به صورت جدی و دقیق به بررسی وظایف و مسئولیت های فرهنگی قوه قضائیه در مسایل اقتصادی بپردازند و ایده های موثر خود را مطرح کنند.

  در این همایش با تشکیل کارگروه های تخصصی از سوی معاونت های مختلف معاونت فرهنگی قوه قضائیه، اعضا به برنامه ریزی، بررسی، تببین و ارایه راهکار های عملیاتی برای تدوین و اجرای برنامه های فرهنگی این معاونت در سال 93 پرداختند.

  این چهار کارگروه شامل کاگروه شعار سال 93 (اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی)، کارگروه اخلاق حرفه ای، کارگروه مشاوره و مددکاری و توسعه فرهنگ حقوقی قضایی و کارگروه فرهنگ دینی و سازمانی، می شوند.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28613094
اکنون :
29