جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 59460
  تاریخ انتشار : 26 شهریور 1393 13:21
  تعداد بازدید : 522

  در گفتگو با باشگاه خبرنگاران مطرح شد

  احتمال تغییر در لایحه جامع وکالت/ لطفا اعتراض نکنید

  یک مقام مسئول در کمیسیون لوایح دولت گفت: با توجه به اینکه لایحه جامع وکالت هنوز به صورت قانون درنیامده، این احتمال می رود که در مجلس شورای اسلامی تغییر و تحولاتی شامل آن شود.

  "یک مقام مسئول در کمیسیون لوایح دولت" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، می گوید: بررسی های دولت در رابطه با لایحه جامع وکالت پایان یافته و قرار است برای تصویب نهایی به مجلس شورای اسلامی ارسال شود. 

  هنوز قانون وکالت قانون نشده!

  وی در ارتباط با انتقاد برخی از حقوقدانان از تغییرات لایحه جامع وکالت مبنی بر اینکه این لایحه استقلال وکلا را خدشه دار می کند، تصریح کرد: تغییرات اعمال شده بر روی این لایحه به دلیل زمینه های نظارتی است و با توجه به اینکه این لایحه هنوز به قانون تبدیل نشده این احتمال می رود که در مجلس شورای اسلامی تغییر و تحولاتی شامل آن شود. 

  این حقوقدان با اشاره به اعتراضات منتقدان به لایحه وکالت گفت: لایحه جامع وکالت از قوه قضاییه به دولت ارسال و در دولت هم مورد بررسی قرار گرفته است در حالیکه در مرکز پژوهش های مجلس، کمیسیون های تخصصی و از سوی دیگر در شورای نگهبان مورد بازنگری قرارخواهد گرفت، بنابراین در حال حاضر نمی توان و نباید نسبت به این لایحه اعتراض کرد. 

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28164247
اکنون :
34