جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64395
  تاریخ انتشار : 18 آذر 1393 15:48
  تعداد بازدید : 344

  رییس سازمان زندان‌ها:

  تشریفات اداری در روند آزادسازی زندانیان را کاهش دهیم

  رییس سازمان زندان ها در دیدار با اعضای ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و زندانیان نیازمند استان تهران گفت: تلاش برای آزادسازی زندانیان اقدامی خداپسندانه است که ستادهای دیه از ابتدا با این چشم انداز مقدس شکل گرفتند.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اصغر جهانگیر با اشاره به رسالت معنوی ستادهای دیه گفت: هدف اصلی ستادهای دیه کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند و رفع مشکلات آنان است؛ لذا میزان تحقق این هدف باید معیار اصلی ما در برنامه ریزی ها باشد.

  رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضاییه گفت: ستاد دیه بر اساس مشارکت های مردم و استفاده از کمک های مادی و معنوی خیرین شکل گرفته و تجربه نشان داده است که هر جا مردم حضور داشته اند فعالیت ها با موفقیت صورت گرفته است و نباید طوری عمل کنیم که خدای ناکرده از این سرمایه عظیم فاصله بگیریم.

  مشاور رئیس دستگاه قضایی با اشاره به اساسنامه ستاد دیه گفت: باید تلاش کنیم تا تشریفات اداری در روند آزادسازی زندانیان را کاهش دهیم و امیدوارم در بازبینی اساسنامه تسریع در روند آزادی زندانیان نیازمند و تمرکز زدایی از فعالیت ها از مرکز به سمت استانها مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

  در ابتدای این جلسه، سهراب سلیمانی، مصطفی محمدی و محسن رفیق دوست اعضای هیات مدیره ستاد دیه استان تهران گزارشی از فعالیت های این ستاد ارائه کردند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28597662
اکنون :
79