جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64431
  تاریخ انتشار : 19 آذر 1393 14:41
  تعداد بازدید : 356

  سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

  دولت راهکار عملی خود را نسبت به بودجه دستگاه قضایی تعدیل کند

  سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه قوه قضاییه برای انجام وظایف کلان و کلیدی خود در جهت برقراری امنیت و مبارزه با فساد به بودجه بیشتری نیاز دارد از دولت خواست تا راهکار عملی و نگرش خود را نسبت به بودجه دستگاه قضایی تعدیل کند.

  میرهادی قره سیدرومیانی در گفت و گو با میزان با تاکید بر ضرورت افزایش بودجه دستگاه قضایی کشور، افزود: قوه قضاییه تاکنون از ضعف مالی شدیدی برخوردار بوده ولی در سال های اخیر تلاش شد با حضور معاونت راهبردی قوه قضاییه این امر به نحوی مرتفع گردد.

  نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه افزایش بودجه دستگاه نظارتی نیازمند تعامل بیشتر بین قوه قضاییه، دولت و مجلس است، اذعان کرد: اگر صد در صد بودجه به قوه قضاییه اختصاص یابد باز هم این قوه با مشکلات عدیده ای از نظر کمبود بودجه مواجه خواهد شد. چراکه بخشی از بودجه تخصیص یافته به سازمان های زیرمجموعه دستگاه قضایی به طور طبیعی به دستگاه های اجرایی اختصاص می یابد.

  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد: با توجه به اینکه قوه قضاییه برای انجام وظایف کلان و کلیدی خود در جهت برقراری امنیت و مبارزه با فساد به بودجه بیشتری نیاز دارد، بنابراین دولت باید توجه بیشتری بر بودجه دستگاه های نظارتی و به خصوص قضایی داشته و راهکار عملی و نگرش خود را نسبت به این قوه تعدیل کند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28602185
اکنون :
74