جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64566
  تاریخ انتشار : 23 آذر 1393 14:43
  تعداد بازدید : 426

  سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران اعلام کرد

  افزایش شکات در پرونده تعاونی مسکن اداره برق

  سرپرست دادگاه های کیفری استان تهران گفت: تا یک ماه دیگر بخش سوم پرونده تعاونی مسکن برق به دادگاه ارسال خواهد شد.

  محسن افتخاری در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این ممطلب، گفت: به دلیل افزایش شکات در پرونده تعاونی مسکن اداره برق بخش دیگری برای این پرونده در دادسرا تشکیل شده است.

  وی ادامه داد: در حال حاضر این بخش از پرونده برای رسیدگی در دادسرا قرار دارد و تا یک ماه آینده به شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران ارسال خواهد شد.

  پیش از این قاضی سیامک مدیر خراسانی به خبرنگار ایسنا گفته بود که به دلیل پرحجم بودن بخش دوم پرونده صدور حکم برای آن سه الی چهار ماه زمان می برد.

  به گزارش ایسنا، بخش اول پرونده تعاونی مسکن اداره برق حدود 5000 شاکی داشت و در بخش دوم این پرونده بیش از 4000 شاکی وجود دارد.

  اوایل مهرماه سال 92 رسیدگی به پرونده متهمان شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران در دادگاه کیفری به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی آغاز و حدود 25 جلسه رسیدگی برگزار شد. 19 آبان ماه نیز اولین جلسه رسیدگی به بخش دوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

  بر اساس این گزارش، پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری به بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران از سال 82 در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده هایی در دادسراهای نواحی 6 و 12 مطرح شده بود که با توجه به کثرت و حجم شکات و مالباختگان کلیه پرونده ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه 6 ارجاع که پس از صدور قرار مجرمیت پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28597662
اکنون :
106