جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 64652
  تاریخ انتشار : 24 آذر 1393 14:28
  تعداد بازدید : 543

  معاون دانشگاه علمی کاربردی کانون وکلای دادگستری مرکز:

  برگزاری دوره های تخصصی از سوی دانشگاه علمی کاربردی کانون وکلای مرکز

  معاون دانشگاه علمی کاربردی کانون وکلای دادگستری مرکز از برگزاری دوره های آموزشی تخصصی حقوق از سوی این نهاد خبر داد.

  هوشنگ پوربابایی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره اظهار کرد: در راستای بند 5 ماده 6 لایحه قانونی استقلال کانون وکلای دادگستری مرکز و در جهت ارتقای توان علمی وکلا و دانش آموختگان رشته حقوق، دوره های آموزشی تخصصی برگزار می شود.

  وی افزود: در همین زمینه اولین دوره با موضوع «جایگاه دیوان عدالت اداری در نظام دادرسی» پنج شنبه 13 آذر برگزار شد که مورد استقبال وکلا و دانشجویان رشته حقوق قرار گرفت.

  معاون دانشگاه علمی کاربردی کانون وکلای مرکز گفت: دومین دوره آموزش تخصصی با موضوع «جلسه اول دادرسی در دعاوی حقوقی، بایدها و نبایدها» پنج شنبه 4 دی از ساعت 8:30 تا 15 با حضور دکتر عبدلله شمس استاد برجسته آیین دادرسی مدنی و دکتر کلانتریان برگزار می شود.

  وی با بیان اینکه به شرکت کنندگان در این دوره ها گواهینامه تخصصی ارائه می شود، ادامه داد: دوره های سوم و چهارم آموزش تخصصی در رابطه با قانون پیش فروش ساختمان و قانون آیین دادرسی کیفری جدید است که در روزهای دوم و سی ام دی ماه برگزار می شوند.

  پوربابایی با بیان اینکه با توجه به استقبال به عمل آمده دوره های بیشتری برگزار خواهد شد گفت که او، کامران آقایی رییس دانشگاه علمی کاربردی کانون وکلای مرکز، علی نجفی توانا و جلیل مالکی -رییس و عضو هیات مدیره کانون وکلای مرکز- برگزاری این دوره ها را به عهده دارند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28597662
اکنون :
110